TUNTAS FAMILY SUITES KUSADASI
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£40168GBP
for 2 adults
see details
PONZ HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£45061GBP
for 2 adults
see details
MARTI HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£50468GBP
for 2 adults
see details
SURTEL HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£52871GBP
for 2 adults
see details
ASENA HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£55532GBP
for 2 adults
see details
BELMARE HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£55875GBP
for 2 adults
see details
ARORA HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£56734GBP
for 2 adults
see details
OMER HOLIDAY RESORT

OMER HOLIDAY RESORT

Положба: на плажа, во зелено опкружување, реновиран во 2008/2010г. Сместување: 201 соби (стандардни, супериор, фамилијарни) Услуга: All Inclusive– појадок, доцен појадок, ручек и вечера (шведска маса), ужинка(брза храна), колачиња со кафе или чај, полноќна супа, неограничена конзумација на локални алкохолни и безалкохолни пијалоци во баровите. Плажа: приватна песочна плажа со повеќе природни сенки, бесплатни лежалки. Спорт и забава: надворешен базен со тобогани, базен за деца, пинг понг, тенис...
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£56734GBP
for 2 adults
see details
MY AEGEAN STAR HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£56905GBP
for 2 adults
see details
PALOMA MARINA SUITES
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£57077GBP
for 2 adults
see details
PANORAMA HILL HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£60167GBP
for 2 adults
see details
HOTEL OZCAM

HOTEL OZCAM

Локација: хотелот се наоѓа на 1,5 км. од пристаништето во Кушадаси. Сместувачки капацитети: хотелските соби се комлпетно опремени со сопствен тоалет, LCD TV, клима, а одреден број на соби имаат и балкон. Услуга: BB (ноќевање со појадок) Плажа: хотелот е оддалешен на 2,5 км. од позната плажа Ladies Beach.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£60510GBP
for 2 adults
see details
NOTION KESRE BEACH
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£67377GBP
for 2 adults
see details
PALMIN HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£67377GBP
for 2 adults
see details
SUHAN 360 HOTEL BEACH
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£72784GBP
for 2 adults
see details
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£73814GBP
for 2 adults
see details
RAMADA RESORT BY WYNDHAM KUSADASI & GOLF
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£75874GBP
for 2 adults
see details
HOTEL MELIKE

HOTEL MELIKE

Локација: хотелот се наоѓа во Кушадаси Сместувачки капацитети: сите хотелски соби се комплетно опремени тв, клима, мини бар. Услуга: BB (ноќевање со појадок) / HB (ноќевање појадок и вечера) Плажа: хотелот се наоѓа на 50 метри од плажа. Хотелски содржини: ресторан, бар, детски базен.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£79393GBP
for 2 adults
see details
CARINA HOTEL
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£92611GBP
for 2 adults
see details
OMER HOLIDAY RESORT

OMER HOLIDAY RESORT

Положба: на плажа, во зелено опкружување, реновиран во 2008/2010г. Сместување: 201 соби (стандардни, супериор, фамилијарни) Услуга: All Inclusive– појадок, доцен појадок, ручек и вечера (шведска маса), ужинка(брза храна), колачиња со кафе или чај, полноќна супа, неограничена конзумација на локални алкохолни и безалкохолни пијалоци во баровите. Плажа: приватна песочна плажа со повеќе природни сенки, бесплатни лежалки. Спорт и забава: надворешен базен со тобогани, базен за деца, пинг понг, тенис...
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£124539GBP
for 2 adults
see details