Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
search
17
search
18
search
19
search
20
search
21
search
22
search
23
search
24
search
25
search
26
search
27
search
28
search
29
search
30
search
WIEN STAR HOTEL

WIEN STAR HOTEL

Локација: 50 метри од плажата со песок и шиндра (премин на пат, услуга за плажа што се плаќа) од шеталиштето полно со продавници, ресторани и сл., На еден и пол километар од центарот, на 120 км од аеродромот. Спорт и забава: Мал отворен базен, билјард, одбојка на плажа, спортови на вода покрај плажа, повремено турска вечер во сезоната.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£31959GBP
for 2 adults
see details
SEADEN SWEET PARK SIDE

SEADEN SWEET PARK SIDE

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Kumkoy 7 км од Манавгат, 4 км од Сиде и 67 км од аеродромот во Анталија. Услуга: All inclusive (се вклучено) Плажа: Јавна плажа оддалечена 300 метри од хотелот со песок и камчиња, со лежалки и чадори за сонце кои се доплаќаат. Лежалки и чадори за сонце покрај базенот се бесплатни. Спорт и забава: Надворешен базен за возрасни и деца, лизгалки на вода, пинг понг.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£51546GBP
for 2 adults
see details

WIEN HOTEL

Alanya area see hotel on map
Локација: 50 метри од плажата со песок и шиндра (премин на пат, услуга за плажа што се плаќа) од шеталиштето полно со продавници, ресторани и сл., На еден и пол километар од центарот, на 120 км од аеродромот. Спорт и забава: Мал отворен базен, билјард, одбојка на плажа, спортови на вода покрај плажа, повремено турска вечер во сезоната.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£52233GBP
for 2 adults
see details
WIEN STAR HOTEL

WIEN STAR HOTEL

Локација: 50 метри од плажата со песок и шиндра (премин на пат, услуга за плажа што се плаќа) од шеталиштето полно со продавници, ресторани и сл., На еден и пол километар од центарот, на 120 км од аеродромот. Спорт и забава: Мал отворен базен, билјард, одбојка на плажа, спортови на вода покрај плажа, повремено турска вечер во сезоната.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£54467GBP
for 2 adults
see details
SUNSTAR BEACH HOTEL

SUNSTAR BEACH HOTEL

Хотелот се наоѓа во одморалиштето во Аланија, на брегот на Средоземното море. Овој пријатен хотел со сите современи удобности се карактеризира со високо ниво на услуга, гостопримливост на персоналот, тука се создадени сите услови за добар одмор.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£55154GBP
for 2 adults
see details
VIKING PARK HOTEL

VIKING PARK HOTEL

Локација: Хотелот се наоѓа во туристичкото место Кириш, оддалечен е 6 км од центарот на Кемер, 63 км од аеродромот во Анталија и 200 м од плажа. Сместување: Хотелот се состои од една зграда (4 ката), со вкупно 128 соби за сместување на своите гости. Собите се реновирани во 2018 година. Услуга: All Inclusive во период од 10:00-23:00 часот. Плажа: Сопственa песочно-камчеста плажа, оддалечена 200 метри од хотелот. Користење на лежалки и чадори - бесплатно.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£55154GBP
for 2 adults
see details
VIKING SUITE HOTEL

VIKING SUITE HOTEL

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Кемер, 55 км од аеродромот во Анталија. Сместување: Вкупно број на соби 55. Услуга: All inclusive (се вклучено) Плажа: Хотелска плажа, 800м од хотелот, со камен и лежалки се бесплатни. Пешкири за плажа со доплата. Превозот до плажа е бесплатен. Спорт и забава: Надворешен базен за возрасни и деца. Пинг понг, пикадо, водени спортови со доплата.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£55154GBP
for 2 adults
see details
LAVITAS HOTEL

LAVITAS HOTEL

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Сиде. Приближно е 75 км од аеродромот во Анталија. 2kм од центарот на Сиде. Услуга: All inclusive (се вклучено) Плажа: 400м од плажа. Хотелска приватна песочна плажа со бесплатни чадори и лежалки. Спорт и забава: надворешен базен, посебен дел за деца во базенот, турска бања, сауна, масажа, шоу програма два пати во неделата, водени спортови.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£55412GBP
for 2 adults
see details
ROYAL ATLANTIS BEACH

ROYAL ATLANTIS BEACH

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Сиде. Приближно е 53км од аеродромот во Анталија. 13kм од центарот на Сиде. Сместување: Хотелот располага со вкупен број на 150 соби распоредени во главната зграда и анекс делот. Услуга: Ultra All inclusive (ултра се вклучено) Плажа: Пред хотелот. Хотелска приватна песочна плажа со чадори, лежалки и пешкири. Спорт и забава: 2 надворешни и 2 внатрешни базени, тобогани, фитнес центар...
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£55412GBP
for 2 adults
see details
ARMIR PALACE 4* (EX.KEMER MILLENIUM HOTEL 4)

ARMIR PALACE 4* (EX.KEMER MILLENIUM HOTEL 4)

Локација: Хотелот е лоциран во областа Белдиби , 12 км од центарот на Кемер и 35 км од аеродромот во Анталија. Сместување: Вкупен број на соби 175. Услуга: All Inclusive (Се вклучено) Плажа: Хотелска плажа со камчиња на 750 м од хотелот со бесплатни лежалки и чадори, пешкири на плажа (користење со доплата). Помеѓу хотелот и плажата поминува главен пат. Спорт и забава: Отворени базени за возрасни и деца, водени лизгалици, турска бања, сауна...
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£56529GBP
for 2 adults
see details
MAY GARDEN CLUB HOTEL

MAY GARDEN CLUB HOTEL

Локација: Хотелот e лоциран во областа Mahmutlar на 13км од центарот на Аланија, 148км од аеродромот во Анталија. Услуга: All Inclusive Плажа: Хотелска песочна плажа на 50м од хотел, лежалки и чадори за сонце не се наплатуваат. Постои тунел под патот помеѓу хотелот и плажата. Пешкири за плажа се наплатуваат.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£58161GBP
for 2 adults
see details
ACAR HOTEL ALANYA

ACAR HOTEL ALANYA

Локација: Хотелот се наоѓа во местото Обагол, оддалечен е 2,5 км од центарот на Аланија и 125 км од аеродромот во Анталија. Услуга: All Inclusive (се вклучено) на база на шведска маса. Плажа: Хотелската песочна плажа е оддалечена околу 150 метри од хотелот (дел од јавна плажа). Лежалките и чадорите се наплаќаат (околу 2-4 € за 1 лежалка и чадор). Пешкири на плажа се доплаќаат. Пристапот до плажа е преку подземен тунел. *ГРАТИС сместување за 2 деца (прво дете до 14 год, второ дете до 3 години)
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£59192GBP
for 2 adults
see details
SAYANORA PARK HOTEL

SAYANORA PARK HOTEL

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Сиде. Приближно е 65 км од аеродромот во Анталија. 1kм од центарот на Сиде. Сместување: Хотелот располага со вкупен број на соби 102 во главната зграда и во делот од паркот. Услуга: All inclusive (се вклучено) Плажа: На 400м од хотелот. Хотелска приватна камчесто-песочна плажа со чадори и лежалки (со доплата). Покрај базенот се бесплатни. Спорт и забава: Надворешен базен за возрасни и деца, пинг понг.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£59192GBP
for 2 adults
see details
PARADOR SUITE HOTEL

PARADOR SUITE HOTEL

Локација: Хотелот Парадор апартман се наоѓа на непосредна близина на сопствената плажа, нудејќи 24-часовен рецепција, домаќинство и собни услуги. Местото се состои од 54 климатизирани соби. Сместување: Контролата на климата, кујнскиот простор и маса за пишување, како и машината за миење садови и фрижидерот се стандардни во сите простории. Некои единици имаат поглед на градот. Секоја соба во хотелот располага со кревети со перничиња и пердувени перници.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£59364GBP
for 2 adults
see details
EFTALIA AYTUR

EFTALIA AYTUR

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Аланија и 125 км од аеродромот во Анталија. Плажа: Приватна плажа, 40м од хотелот, камчеста, опремена со лежалки и чадори за сонце покрај базените се бесплатни. На плажата се доплаќаат. Пат го дели хотелот од плажата. Спорт и забава: Надворешни базени за возрасни и деца, фитнес центар. Со доплата: Турска бања, сауна, парна бања, водни спортови и масажи. Еднаш во неделата жива музика – Турска вечер. За децата има детско игралиште.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£59536GBP
for 2 adults
see details
SIDE SQUARE HOTEL

SIDE SQUARE HOTEL

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Сиде. Приближно е 65 км од аеродромот во Анталија. Во непосредна близина во самиот центар на Сиде. Сместување: Хотелот располага со вкупен број на 81 соби. Услуга: All inclusive (се вклучено) Плажа: На 450м од хотелот. Хотелска приватна песочна плажа со чадори, лежалки и пешкири. Превоз до плажа (бесплатно) Спорт и забава: Надворешен базен, фитнес сала, пинг понг, анимација во текот на денот.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£60223GBP
for 2 adults
see details
MC MAHBERI BEACH HOTEL

MC MAHBERI BEACH HOTEL

Локација: Хотелот е лоциран во областа Konakli, на 12км од Аланија и 110км од аеродромот во Анталија. Плажа: Хотелска плажа со ситни камчиња и песок, лежалки, чадори за сонце, не се доплаќаат. Пешкири за на плажа со депозит, менувањето на пешкирите се доплаќа.
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£60395GBP
for 2 adults
see details
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£61683GBP
for 2 adults
see details
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£62628GBP
for 2 adults
see details
LONICERA CITY HOTEL

LONICERA CITY HOTEL

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Аланија (во близина на плажата Клеопатра) и 132 км од аеродромот во Анталија. Услуга: All Inclusive Плажа: Приватна плажа, камчеста и песочна, на 100 м од хотелот преку пат. Лежалки и чадори за сонце на плажата се доплаќаат, но околу базените се бесплатни. Пешкири за плажа се доплаќаат. Спорт и забава: Надворешен базен за возрасни и деца, фитнес центар, пинг понг. Услуги со доплата: водни спортови на плажата, билјард...
FLIGHT + ACCOMMODATION
from
£63316GBP
for 2 adults
see details